Wakacje w siodle! :)

Turnusy:

I. 16-22 lipca 2018r
II. 6-12 sierpnia 2018r
III. 20-26 sierpnia 2018r

” Wakacje w siodle” to szerokopojęte szkolenie jeździeckie dla każdego, kto chce nauczyć się jeździć konno lub podnieść swoje umiejętności jeździeckie! :)
Obóz jest przeznaczony dla osób zarówno jeżdżących konno jak i początkujących! Dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Innymi słowy – dla KAŻDEGO! :)

Wszelkich informacji dotyczących uczestnictwa osób poniżej 18 roku życia udzielam telefonicznie!!!

W trakcie obozu uczestnicy nauczą się jak wygląda OPIEKA NAD KONIEM.
Sami, ” na własnej skórze” odkryją, na czym polega codzienna pielęgnacja naszych kopytnych przyjaciół oraz prace w obrębie stajni i padoków. KAŻDY z uczestników będzie miał obowiązek pełnowymiarowej opieki nad przydzielonym koniem, z którym będzie pracować ( opieka plus treningi) przez cały okres trwania turnusu. W zależności od ilości uczestników, nad jednym koniem będzie sprawowało opiekę maksymalnie dwóch uczestników.

Głównym punktem szkolenia jest oczywiście INTENSYWNA NAUKA JAZDY KONNEJ, podczas której skupimy się na ( jakże często pomijanej) podstawie jeździectwa – RÓWNOWADZE I PRAWIDŁOWYM DOSIADZIE w trzech chodach. Te treningi będą odbywać się dla każdego uczestnika INDYWIDUALNIE na roundpenie. Zajęcia będą urozmaicane odpowiednimi zadaniami, które ułatwią jeźdźcowi ” zapomnienie” o stresie oraz osiągnięcie rozluźnienia, niezbędnego, by ” poczuć” prawidłowy dosiad.
Dodatkowo będą odbywać się zajęcia w maximum 4-osobowych grupach na dużej, odkrytej ujeżdżalni. W trakcie tych treningów uczestnicy nauczą się na czym polega JAZDA KONNA. W zależności od umiejętności i zaangażowania uczestników, zajęcia będą odbywać się na odpowiednim poziomie jeździeckim.

Nasze konie są SPOKOJNE I BEZPIECZNE. W trakcie treningów nauczysz się na czym polega rozluźnienie i zaufanie.

TRENINGI są intensywne i nastawione na maksymalne podniesienie umiejętności każdego z uczestników.
Plan treningowy zakłada ( w zależności od pogody) 2-4h JAZDY KONNEJ DZIENNIE! ( czyszczenie i siodłanie koni nie jest wliczone w czas treningu!)
Dajemy możliwość przyjazdu z WŁASNYM KONIEM! Wówczas dopłata do ceny podstawowej 40zł za dobę za wyżywienie i nocleg konia ;)

NOCLEG:
Na terenie Ranczo dajemy uczestnikom możliwość noclegu w prawdziwym indiańskim TIPI, NAMIOTACH polowych lub w pokoju gościnnym z łazienką. Miejsce nocowania uczestnicy mogą zmieniać / wymieniać / uzgadniać na miejscu, w trakcie trwania turnusu.

Istnieje możliwość zamówienia DIETY WEGETARIAŃSKIEJ, prosimy taką informację umieścić w tytule przelewu! W przypadku braku informacji dotyczącej diety, przyjmujemy, że jest mięsna ;)

W chwilach odpoczynku, pomiędzy treningami, posiłkami i obowiązkami związanymi z opieką nad końmi, przewidujemy zabawy integracyjne i ( w razie złej pogody) zajęcia teoretyczne.

Wieczorami zapraszamy uczestników na wspólne OGNISKO z kiełbaskami i/lub grillem.
Mile widziani gitarzyści i inni muzycy, aby urozmaicić wieczory wspólnym graniem i śpiewaniem :)

Osoby niepełnoletnie biorą udział po uzyskaniu PISEMNEJ ZGODY RODZICÓW dostarczonej najpóźniej w dniu przyjazdu uczestnika na Ranczo!

W programie objęte są:

* pełnowymiarowa opieka nad przydzielonym koniem
* nauka równowagi podczas jazdy w trzech chodach na roundpenie
* nauka jazdy konnej na dużej, odkrytej ujeżdżalni
* WYJAZDY W TEREN po Puszczy Bolimowskiej i Ziemi Łowickiej – długość i częstość wyjazdów w teren zależy od uczestników ;)
* wyżywienie i nocleg
* zajęcia integracyjne, dodatkowe atrakcje

CENA – 1400 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku 400 zł na wskazane poniżej konto!
Dodatkowo płatne jest wyżywienie i nocleg prywatnego konia uczestnika – 40zł za konia za dobę!

Maksymalna liczba uczestników każdego z turnusów – 8 osób!!!
Polecam szybką rezerwację ;)
WARUNKIEM REZERWACJI jest przelew zadatku – 400 zł, na konto: 30 1020 4580 0000 1602 0084 8010
tytuł przelewu – Zadatek na Wakacje w siodle, termin turnusu oraz imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki
W przypadku rezygnacji uczestnika zadatek nie podlega zwrotowi.

Ranczo u Noego
Piaski 20a
99-416 Nieborów
Telefon kontaktowy do organizatora –
602 471 279 Mirosław Stańczyk